Prekių pristatymas

 

Prekių pristatymas

 

Lietuvos paštas


Pristatymo kaina

Pristatymo kaina Lietuvoje yra standartine – 7Lt/2.03 €. Užsakant prekių už 200Lt/57,92 € ir daugiau pristatymas visoje Lietuvoje nemokamas.

 

Laikas

Prekių pristatymas užtrunka nuo 3 iki 10 darbo dienų nuo užsakymo apmokėjimo e-parduotuvėje gavimo. Už vėlavimą pristatyti prekes atsako UAB "Lietuvos paštas".

 

Atsiėmimas

Pasirinkus pristatymo būdą „Lietuvos paštas“, prekės bus pristatomos į artimiausią paštą (todėl būtina nurodyti teisingą gavėjo adresą).  Informacinis lapelis apie prekės gavimą bus įmestas į pašto dėžutę užsakyme nurodytu adresu, tuomet prekę atsiimsite artimiausiame pašto skyriuje. Praėjus anksčiau minėtam pristatymo terminui (10 darbo dienų) ir nesulaukus pranešimo apie pristatytas prekes, nedelsiant susisiekite su artimiausiu Lietuvos pašto skyriumi arba susisiekite su mumis tel. +37065081008.

Dėmesio: atsiimant siuntinį pašto skyriuje, būtina su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą, asmens tapatybės kortelę, vairuotojo pažymėjimą, kt. dokumentą).
Pristatymas į LP EXPRESS 24 terminalus

Pristatymo kaina

Pristatymo kaina Lietuvoje yra standartine - 6Lt/1,74 €.

 

Laikas

Prekių pristatymas užtrunka nuo 1 iki 2 darbo dienų nuo užsakymo apmokėjimo e-parduotuvėje gavimo. Už vėlavimą pristatyti prekes atsako AB "Baltic Post".

 

Atsiėmimas
Pasirinkus šį pristatymo būdą Jūsų pirkiniai bus pristatyti į pasirinktą LPExpress24 terminalą.

Apie tai, kad siunta jau pasiekė Jūsų terminalą Jūs būsite informuoti trumpąja žinute (SMS) arba elektroniniu paštu. Siuntos gavėjas, atvykęs atsiimti į terminalą pristatytos siuntos, suveda pranešime nurodytą kodą ir pasiima siuntą iš terminalo dėžutės. Siuntos gavėjas privalo atsiimti siuntą iš terminalo per ne ilgesnį nei 72 valandų terminą, skaičiuojant nuo pristatymo į terminalą momento. Siunta, kurios gavėjas neatsiėmė iš terminalo per nustatytą 72 valandų terminą, nemokamai saugoma LP EXPRESS kurjerio darbo vietoje pagal siuntos gavėjo adresą 15 kalendorinių dienų nuo siuntos gavimo kurjerio darbo vietoje dienos. Siuntos gavėjo neatsiimta arba ne dėl LP EXPRESS kaltės neįteikta siunta, pasibaigus siuntos saugojimo terminui, grąžinama PirktiPigiau.lt .

Plačiau apie atsiėmimą iš LP EXPRESS 24  galite pasižiūrėti čia.

Svarbu: po užsakymo patvirtinimo nepamirškite el. Paštu pranešti Jums patogiausio LPExpress terminalo adreso! 

Pristatymas per LP EXPRESS kurjerius

 

 

Pasirinkus šį pristatymo būdą Jūsų užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje*.

Prieš pristatydamas siuntą gavėjui, LP EXPRESS kurjeris susisiekia su siuntos gavėju telefonu, nurodytu ant siuntos ir informuoja jį apie numatomą siuntos pristatymo laiką.

Nepavykus susisiekti su siuntos gavėju telefonu, LP EXPRESS kurjeris veža siuntą gavėjui ant siuntos nurodytu gavėjo adresu numatytu grafiku.

Pristatymo metu, nepavykus įteikti siuntos ne dėl LP EXPRESS kaltės, LP EXPRESS kurjeris gaunamosios pašto korespondencijos siuntų dėžutėje gavėjui palieka siuntos gavimo pranešimą, kuriame nurodo neįteiktos siuntos saugojimo adresą ir / arba telefono numerį, kuriuo paskambinęs siuntos gavėjas gali gauti informacijos apie saugomos siuntos atsiėmimo sąlygas.

Siunta, kurios nepavyko įteikti nurodytu siuntos gavėjo adresu ne dėl LP EXPRESS kaltės, nemokamai saugoma 15 kalendorinių. Siuntų saugojimo vietos - Sąrašas

Siuntos gavėjo neatsiimta arba ne dėl LP EXPRESS kaltės neįteikta siunta, pasibaigus siuntos saugojimo terminui, grąžinama PirktiPigiau.lt.


 


  

Nemokamas atsiėmimas Vilniuje

Užsakymo metu pasirinkus šį punktą, turėsite galimybę nemokamai atsiimti prekes patys Vilniaus mieste, Ukmergės g. (Šeškinėje). Dėl atsiėmimo reikės iš anksto susitarti dėl Jums ir mums patogaus laiko.

 


 

Skubios siuntos per autobusų stotį

Laikas

Esant skubiam poreikiui, siuntinius galime siųsti ir per autobusų siuntų skyrių. Prekės Jūsų miestą ar miestelį pasieks ta pačią dieną arba kitos dienos rytą (po apmokėjimo). Dėl skubaus persiuntimo susitarkite iš anksto, nes ne visi miestai turi siuntų skyrius, reikės derinti siuntos atvykimo laiką bei kainą, kuri priklausys nuo miesto bei svorio.

 

Atsiėmimas

Siuntų terminalo darbuotojai išduoda siuntas gavėjui pateikusiam dokumentą, kuriame nurodytas asmens kodas, o juridinio asmens atstovas papildomai turi pateikti įmonės įgaliojimą. Siuntos saugomos siuntų terminale nemokamai dvi pilnas ar nepilnas kalendorines paras, įskaitant atvežimo dieną (pagal štamp laikrodžio atžymą). Už kiekvieną kitą saugojimo pilną ar nepilną kalendorinę darbo dieną imamas mokestis, nustatytas stoties siuntų terminale. Už kalendoriuje numatytas poilsio dienas, nepriklausomai nuo to ar dirba siuntų terminalas, mokestis už saugojimą neimamas.

 


 

Pristatymas į užsienį

Dėl pristatymo į užsienio šalis susisiekite su mumis telefonu +37065081008 arba el. paštu info@pirktipigiau.lt.