Prekių grąžinimas

Prekių grąžinimo sąlygos ir taisyklės

Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos bei grąžinamos vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo" bei ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintomis „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių patvirtinimo".

Norėdami grąžinti prekę, prašome atlikite šiuos veiksmus:

  1. Susisiekite su mumis ir praneškite apie grąžinamą prekę ir nurodykite ar norite susigrąžinti pinigus ar pakeisti prekę.
  2. Prekes saugiai supakuokite į tą pačią arba panašią pakuotę, kurią Jus gavote. Prekės yra Jūsų atsakomybė, kol ji pasieks mus. Mes siunčiamos atgal registruotu paštu. Siuntimo išlaidas apmoka pirkėjas.

  Grąžinamos prekės turi būti pirkėjo nesugadintos, t.y. neturinčios pažeidimų, grąžinamos originalioje tvarkingoje pakuotėje, grąžinama tos pačios komplektacijos, kokios buvo gauta, grąžinant kokybišką prekę, ji turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.).

  Kai grąžinama gauta ne ta prekė ir/ar nekokybiška prekė, Pardavėjas įsipareigoja kaip galima greičiau pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi analogiškų prekių, jis grąžina Pirkėjui už prekę (-es) ir už prekės (-ių) pristatymą sumokėtus pinigus.

  Tais atvejais, kai remiantis teisės aktais konkrečių prekių atžvilgiu nustatomas tam tikras tinkamumo naudoti terminas, Pardavėjas įsipareigoja tokias prekes parduoti Pirkėjui taip, kad jam būtų suteikta reali galimybė tokiomis prekėmis pasinaudoti iki tinkamumo naudoti termino pabaigos.

  Pardavėjas neatsako už tai, kad Parduotuvėje prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.

   

  Jei turite klausimų ar iškilo neaiškumų rašykite mums  info@pirktipigiau.lt arba telefonu +37065081008.